Продвижение
Про нас
Join Us

Про нас

Підприємство ТОВ «Вінпромхолод»  створено на потужностях Вінницького холодокомбінату,  що був заснований в 1954 році.

Наш холодокомбінат слугує найбільшою базою у регіоні для зберігання, охолодження, підморожування та глибокої заморозки таких продуктів як: м'ясо, риба, масло-жирова продукція, морозиво, молочні продукти та ін.. Загальна місткість холодильних камер, що одночасно можуть зберігати продукти харчування, у температурних режимах від + 5°C до – 22  °C, складає  5,5 тис. т. Це дає можливість потужним переробним компаніям, що не мають власних холодильних площ, зберігати великі об’єми  своєї сировини та товарів у спеціальних умовах..Історичні дані

 
30 грудня 1970 р. – прийняте  в експлуатацію завершене будівництво холодильника ємністю 5500 тон  Вінницької облконтори «Укроптм'ясорибторг»;
14 січня 1971 р. – наказом Міністерства торгівлі УРСР затвердження акту введення в експлуатацію холодильного комплексу.
В 70 – 90- х р.  – Вінницький холодокомбінат слугував складом/базою  з постачання м’яса, риби, консерв, масло-жирової продукції  на Вінницький регіон.
В 80-90 –х  р.  – база державного резерву.
2000 рр. –  імпортер, потужний постачальник, риби, морепродуктів, рибних консерв, пресерви, солоної та копченої риби на ринки Вінницького регіону, центральної України.
2007 – 2012 рр. – Прямі імпорті поставки риби з країн Балтики, реалізатор рибних товарів власного виробництва.
2012- 2014 рр.  – послуги відповідального зберігання, прямий імпорт пелагічних видів риб, копчення та соління риби та її реалізація./Клієнтоорієнтована політика ведення бізнесу та основне кредо підприємства: «Працюємо 24 години  на добу, 365 днів на рік» гарантує нашим клієнтам  якість та своєчасність наданих послуг.

Вигідне географічне розташування в центрі України потужностей ТОВ «Вінпромхолод» та  зручна транспортна розв’язка допомагають нашим клієнтам ефективно планувати свою логістику та розширювати географію збуту.
Клієнтами ТОВ «Вінпромхолод» є  потужні сільськогосподарські підприємства, виробники та переробники продуктів харчування, заготівельники, підприємства оптової торгівлі, та інші компанії, що потребують зберігання товарів у низькотемпературному середовищі
.

Багаторічний досвід роботи та професійний колектив ТОВ «Вінпромхолод» допомагає вчасно реагувати на зміни та тенденції ринку послуг відповідального зберігання, слідкувати та тримати під контролем цінову політику на рибу та морепродукти.

Так як ТОВ «Вінпромхолод» являється експортно-імпортним підприємством, ми маємо можливість здійснення прямих поставок риби та морепродуктів з країн Балтики, Скандинавії, Канади та США.
ТОВ «Вінпромхолод» веде безперервну роботу по доскональному вивченню споживчого ринку, удосконаленню якості надання послуг, вивчає нові форми співпраці на партнерських засадах. Міцний потенціал для зростання виробничих потужностей відкриває нові можливості та перспективи.

Якісно працюємо

          для клієнтів

На ринку України

       більше 20 років

           Наш девіз

Працюємо 24 години на добу

                      365 ДНІВ НА РІК